V odvětví autoservisu poskytujeme služby našim zákazníkům už od roku 2002. Poskytujeme veškeré služby pro váš automobil od pravidelného servisu po specifické opravy, čištění, financování, pojištění či zapůjčení náhradního vozidla. Tam kde si ostatní neví rady, my si umíme poradit. Jsme profíci na evropská, americká a luxusní auta.

Nabízíme komplexní služby při řešení škodních událostí, počínaje odtahovou službou, vyřízením administrativy s tím spojené až po opravu havarovaného vozidla.

Potřebujete přezout gumy, vyměnit brzdové destičky či olej a nemáte čas zajet si do servisu? Máme řešení přesně pro Vás. Přijedeme si pro vaše auto, zapůjčíme Vám náhradní, provedeme servis či opravu a auto Vám přistavíme zpět.

 

Pneuservis

 • Přezutí pneumatik

 • Oprava pneumatik

 • Prodej pneumatik

 • Uskladnění pneumatik


Pravidelný servis

 • Výměna olejů + filtrů

 • Výměna brzdových destiček

 • Výměna tlumičů

 • Rozvody a další


Ostatní služby

Opravujeme klimatizace, elektroinstalace, zajišťujeme výměnu skel, wrapování aut (lepení PVC fólie na karoserii vozidla), tónování skel s homologačním štítkem, opravujeme a repasujeme motory, převodovky, umíme veškeré karosářské práce, sportovní úprava vozů, čištění interiérů a exteriérů, prodej prémiové autokosmetiky (exteriér,interiér), zařizujeme stk, odtahy, půjčujeme náhradní vozy, půjčovna motocyklů lakování, renovace kol, oprava (prasklých) disků a rovnání disků, pojištění a financování aut, dovoz vozů a motocyklů z EU a USA, renovace starých aut, úprava softwaru (chiptunning), přihlašování vozidel i dovezených z EU a USA , umíme zajistit i zapsání nadstandardních výjimek do TP (kola, nárazníky, světla...)

Služba příjem 24/7


Po rezervaci je možné přivést váš automobil kdykoliv mimo otevírací dobu našeho servisu, vhodit klíče od vašeho auta do označené bezpečnostní schránky a v případě potřeby si pomocí zaslaného kódu přes sms vzít klíče od náhradního zaparkovaného vozidla. My Vám auto poté co nejdříve opravíme a po obdržení sms si ho můžete převzít opět kdykoliv stejným způsobem.


Rezervace 24/7 do servisu

  Kontaktní informace

  Vůz a datum servisu  Poptávka náhradních dílů

  Jsme schopni sehnat téměř jakýkoliv díl na všechna možná evropská i americká auta včetně motorek.

   Kontaktní informace


   Kontakt